Ekonomi

Kripto para borsası Mamoru, ödüllü Öğren ve Kazan Kampanyasını başlattı

Küresel kripto para borsası Mamoru, piyasalardaki kullanıcıların kripto okuryazarlığını artırmak için yeni bir adım attı. Kullanıcıların öğrenirken kazanması amacıyla başlattığı Öğren Kazan Kampanyası ile Mamoru, kurallara uyan kullanıcılarına 120 TL değerinde DOT hediye edecek.

Kripto para borsası Mamoru, Türkiye’deki kripto yatırımcıları için Öğren Kazan Kampanyası’nı başlattı. Borsa bir yandan kullanıcılarına ödüllü bir kampanya sunuyor. puantiye ve Polkadot staking, ücretsiz olarak DOT kazanma fırsatı sunarken. Kampanya kapsamında KYC 3’ü doğrulayan ve borsanın sorduğu 6 soruyu hatasız cevaplayan ilk 500 kullanıcı, 30 gün boyunca kilitli tutulacak olan 120 TL değerindeki DOT’un sahibi olacak.

Öte yandan 3 Temmuz – 2 Ağustos tarihleri ​​arasında bir ay boyunca gerçekleştirilecek kampanyaya katılacak kullanıcıların, daha önceki dönemlerde Mamoru’da DOT stake etmemiş olması gerekiyor. Üyelik koşullarının detaylı detayları Mamoru resmi internet sitesinde yer alırken, kuralları hızlı bir şekilde yerine getiren üyeler de ödül almaya hak kazanıyor.

Geçmişte ekosistemdeki talep ve gereksinimler doğrultusunda yeni projeler geliştiren Mamoru, şimdi bu kampanya ile kullanıcıları Polkadot staking hakkında bilgi sahibi olmaya ve eserin Mamoru platformunda kullanımını teşvik etmeyi amaçlıyor.

haber-gelibolu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu