Teknoloji

Cevabı kimse bilmiyor: Tepelerde beliren gizemli antenlerin sırrı nedir?

2023 yeni bir teknoloji gizemiyle geldi. Bir yıldır tanınmayan kişi veya kişiler, Salt Lake City’nin zirvelerine antenler dikildi. Bu antenlerden sonuncusu Çarşamba günü yetkililer tarafından dikildiği yerden kaldırıldı. Ekilen antenlerin tümü bir Güneş paneline bağlıdır ve kapalı bir pil kutusuna sahiptir. Son aylarda dikilen anten sayısında artış oldu ve daha da yükseğe dikiliyor. Son anten 2.100 metre yükseklikte bulundu.

Salt Lake City’nin eğlence yolları yöneticisi Tyler Fonarow, “ Bu kuleler, eteklerin etrafındaki farklı zirvelere, doruklara ve sırtlara bağlanır.der ve devam eder: “ Bir veya iki ile başladı ve şimdi bir düzine numara yapmış olabilirler.

Orman Hizmetleri ve Utah Üniversitesi tarafından yönetilen arazide başka antenler bulundu, ancak üniversite bu antenlerle hiçbir ilgisi olmadığını söyledi.

Antenlerin amacına yönelik öneriler, sayı istasyonları olmaktan (tuhaf ve olası olmayan bir açıklama), sinyalleri iletmek veya kripto para birimleri madenciliği için kullanılabilecekleri için çok daha sıradan cevaplara kadar uzanır. son anten, 900 megahertz’de yayın yapıyorve bu aralık Helyum blok zinciri tarafından kullanılır. HelyumEkipman yerleştirerek ve bunu yaptıkları için kripto para birimi ile ödüllendirerek insanların altyapı oluşturmasına dayanan bir kablosuz ağ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu