Haber

Silahlı saldırıda şehit olan MHP’nin eski il yöneticisiyle ilgili afiş iddiasına İYİ Parti’den yanıt gecikmedi.

Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, 30 Aralık’ta. ankaraBaşkent’in Çankaya ilçesindeki suikastın ardından mpBir cinayet daha işlendi.

MHP’Lİ İLÇE BAŞBAKANI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜ

ankaraEski Milliyetçi Hareket Partisi ( mp ) Ankara İl Yöneticilerinden Ferhat Özcan vefat etmiştir. Silahlı saldırıyı gerçekleştiren kişinin Özcan ile bireysel rekabeti bulunan MHP Ankara Pursaklar İlçe Başkanı Mehmet Ersin Ekinci olduğu öğrenildi.

MHP eski Ankara İl Yöneticilerinden Ferhat Özcan.

“İYİ PARTİ AFİŞİ ASTIĞI İÇİN ÖLDÜRÜLDÜ” İDDİASI

Özcan’ın İYİ Parti afişi astığı iddiasıyla çıkan kavgada öldürüldüğü iddiası büyük ses getirirken, İYİ Parti Ankara İl Başkanlığı konuyla ilgili yazılı açıklama yaptı.

MHP Ankara Pursaklar İlçe Başkanı Mehmet Ersin Ekinci.

“OLAYIN BİZİM PARTİMİZLE İLGİSİ YOKTUR”

Açıklamada, “Ankara’nın Pursaklar İlçesi’nde meydana gelen ve MHP Ankara eski İl Yöneticilerinden Ferhat Özcan’ın ölümüyle sonuçlanan cinayete ilişkin bazı basın organlarında asılsız iddialar yer aldı. Ferhat Özcan, asıldığı için öldürüldü. İYİ Parti’nin afişi “İddia doğru değil. Olayın partimiz ile ilgisi yoktur. Hiçbir şey insan hayatından daha önemli olamaz. Saldırıda hayatını kaybeden Ferhat Özcan’a Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu